1. Střížovická

Střížovický jablečný BIO mošt

Střížovický jablečný BIO mošt 100% přírodní jablečný mošt, který je pouze pasterován a bez jakýchkoli přidaných cukrů či chemických konzervantů.
Více informací
FB
| 1. jarní XC

Výsledky 1.jarní XC

Výsledky 1.jarní XC 1 . prověření sil na Střížovickém XC okruhu máme úspěšně za sebou. Závodu se zúčastnilo 27 bikerů. Bikerka ani jedna! Počasí labůžo. Nejrychlejší kolo zajeli společně Ivo Machek (Severní Větry - SK Blíževedly) a Hynďa (Haven Amulet) v čase 9:47 min. To dělá cca 20 km/hod na kolo. Což je luxusní výkon na téměř bikrossové trati :-) Celý článek.
| Koncerty

SHD jaro

SHD jaro Už se nám to opět blíží a my už jsme v přípravách a těšíme se  na další velkou párty :-))

Zapište do kalendáře !  PÁTEK 24.4.2015

Celý článek.
| 1. jarní XC

1. Jarní XC

1. Jarní XC První jarní Xcéčko je tu :-)

Veřejný závod série MTB poháru Českého Ráje pro všechny Bikery a Bikerky.

Sraz na Střížích ve 13:00 prezentace, start 14:00, startovné 100,-Kč , délka cca 1 hodka, okruh 3km náročnost /střední/, občerstvení zajištěno.

| Koncerty

Dvoj-koncert Martiny Trchové s kapelou

Dvoj-koncert  Martiny Trchové s kapelou Ve Střížovicích je koncertní obývák na nějakou dobu rezervován pro muzikanta v dětské kolébce.
To je důvod, proč jsem původně chtěl Střížovické zimní komorní koncerty na nějaký čas odpískat. Kapely by se nevtěsnali mezi kolébku, přebalovací pult, hromadu plínek a mezi chrastítka.

... ale přece to zkusím... ale trochu jinak, ale v podobném stylu. Uvidíme, jakou bude mít tento pokus atmosféru Celý článek.

| Střížovický upocenec

Fotogalerie na Rajčeti

Po týdnu od závodního marastu a večerní ho koncertu ECHT!  jsou tu konečně fotky. Kochejte se ZDE. UPOCENEC 2014 je finálně za námi!

DÍKY kapele a Všem zúčastněným závoďákům, divákům, za účast za hlavně za tu atmošku co se podařila z té zimy a deště vykřesat!

| Střížovický upocenec

Hotovo! Hospoda hořela hodinu…

Máme to za sebou! Teď už jen lovit v paměti – co se to vlastně včera dělo. Závod byl jedna blátěná eufórie, agónie... A jak to viděla naše časomíra, naše digitální čipočtečky Áňa a Zuzí? Vše je zaznamenáno! Výsledky Střížovického upocence 2014 v PDF A jak tento závod zamíchal průběžným pořadím Rohozeckého MTB poháru? Celý článek.
| Střížovický upocenec

Trasa označena

Dneska se mi asi bude zdát o zběsilé sponkovačce a žlutém spreji. Bylo to psycho, ale trasa je označena. Můžete si ji projet na mapě už teď a na vostro v sobotu.

Norové nám zase trochu změnili předpověď počasí. Tentokrát k horšímu. Nu což. Bude co rozebírat večer ve stodole u ohně. Bude to maso. Asi to pojmu jako trénink na Turmana...

Celý článek.
Celkem: 53
|< << 1 2 3 4 5 6 >> >|