1. Střížovická

Střížovický jablečný mošt

Střížovický jablečný mošt 100% přírodní jablečný mošt, který je pouze pasterován a bez jakýchkoli přidaných cukrů či chemických konzervantů.
Více informací
FB
| 1. jarní XC

Výsledky 1.jarní XC

Výsledky 1.jarní XC 1 . prověření sil na Střížovickém XC okruhu máme úspěšně za sebou. Závodu se zúčastnilo 27 bikerů. Bikerka ani jedna! Počasí labůžo. Nejrychlejší kolo zajeli společně Ivo Machek (Severní Větry - SK Blíževedly) a Hynďa (Haven Amulet) v čase 9:47 min. To dělá cca 20 km/hod na kolo. Což je luxusní výkon na téměř bikrossové trati :-) Celý článek.
| Koncerty

SHD jaro

SHD jaro Už se nám to opět blíží a my už jsme v přípravách a těšíme se  na další velkou párty :-))

Zapište do kalendáře !  PÁTEK 24.4.2015

Celý článek.
| 1. jarní XC

1. Jarní XC

1. Jarní XC První jarní Xcéčko je tu :-)

Veřejný závod série MTB poháru Českého Ráje pro všechny Bikery a Bikerky.

Sraz na Střížích ve 13:00 prezentace, start 14:00, startovné 100,-Kč , délka cca 1 hodka, okruh 3km náročnost /střední/, občerstvení zajištěno.

| Koncerty

Dvoj-koncert Martiny Trchové s kapelou

Dvoj-koncert  Martiny Trchové s kapelou Ve Střížovicích je koncertní obývák na nějakou dobu rezervován pro muzikanta v dětské kolébce.
To je důvod, proč jsem původně chtěl Střížovické zimní komorní koncerty na nějaký čas odpískat. Kapely by se nevtěsnali mezi kolébku, přebalovací pult, hromadu plínek a mezi chrastítka.

... ale přece to zkusím... ale trochu jinak, ale v podobném stylu. Uvidíme, jakou bude mít tento pokus atmosféru Celý článek.

| Střížovický upocenec

Fotogalerie na Rajčeti

Po týdnu od závodního marastu a večerní ho koncertu ECHT!  jsou tu konečně fotky. Kochejte se ZDE. UPOCENEC 2014 je finálně za námi!

DÍKY kapele a Všem zúčastněným závoďákům, divákům, za účast za hlavně za tu atmošku co se podařila z té zimy a deště vykřesat!

| Střížovický upocenec

Hotovo! Hospoda hořela hodinu…

Máme to za sebou! Teď už jen lovit v paměti – co se to vlastně včera dělo. Závod byl jedna blátěná eufórie, agónie... A jak to viděla naše časomíra, naše digitální čipočtečky Áňa a Zuzí? Vše je zaznamenáno! Výsledky Střížovického upocence 2014 v PDF A jak tento závod zamíchal průběžným pořadím Rohozeckého MTB poháru? Celý článek.
| Střížovický upocenec

Trasa označena

Dneska se mi asi bude zdát o zběsilé sponkovačce a žlutém spreji. Bylo to psycho, ale trasa je označena. Můžete si ji projet na mapě už teď a na vostro v sobotu.

Norové nám zase trochu změnili předpověď počasí. Tentokrát k horšímu. Nu což. Bude co rozebírat večer ve stodole u ohně. Bude to maso. Asi to pojmu jako trénink na Turmana...

Celý článek.
| Střížovický upocenec

Startovní čísla a upocené počasí

Startovní čísla a upocené počasí

Kdo má zájem vyrazit na trať a mít na startovním čísle své jméno a team, nechť se bleskurychle zaregistruje! Startovní čísla se budou tisknout ve čtvrtek odpoledne. Tak do toho.

Počasí nebude úplně tak zimní. Předpověď se mění každou chvílí. Pesimistické výhledy se skoro sněžením se mění na skoro letní sobotní počasí :-)

Celkem: 51
|< << 1 2 3 4 5 6 >> >|