1. Střížovická FBInstagram

Koncerty

Články Koncerty

| Koncerty

SHD jaro

SHD jaro Už se nám to opět blíží a my už jsme v přípravách a těšíme se  na další velkou párty :-))

Zapište do kalendáře !  PÁTEK 24.4.2015

Celý článek.
| Koncerty

Dvoj-koncert Martiny Trchové s kapelou

Dvoj-koncert  Martiny Trchové s kapelou Ve Střížovicích je koncertní obývák na nějakou dobu rezervován pro muzikanta v dětské kolébce.
To je důvod, proč jsem původně chtěl Střížovické zimní komorní koncerty na nějaký čas odpískat. Kapely by se nevtěsnali mezi kolébku, přebalovací pult, hromadu plínek a mezi chrastítka.

... ale přece to zkusím... ale trochu jinak, ale v podobném stylu. Uvidíme, jakou bude mít tento pokus atmosféru Celý článek.

| Koncerty

Milan Dvořák a Věra Slunéčková

Milan Dvořák a Věra Slunéčková

Sérii "jarních" komorních koncertů na Střížovickém statku uzavře překladatel, tlumočník, zpěvák a v neposlední řadě popularizátor ruských disidentů Milan Dvořák. Všichni známe Vysockého píseň „Dialog u televize" v podání Jarka Nohavici... Český text je dílem právě Milana Dvořáka.

Pan Dvořák spolu s Věrkou Slunéčkovou na Střížovicích představí dílo neprávem opomíjeníého a pečlivě zakazovaného, ruského, židovského básníka a písničkáře Alexandra Galiče.

Celý článek.
| Koncerty

Panoptikum – Ivo & Žofie & Marcel

Panoptikum – Ivo & Žofie & Marcel Společný projekt tří solitérů české písničkářské scény se představí na Střížovicích v pátek 28. Února. Deska Panoptikum vyšla v roce 2005 a je skvělým spojením různorodosti jeji aktérů. Osobitý styl každého z nich zapadá v této desce do vyladěné mozaiky. Celý článek.
| Koncerty

Jiří Dědeček

Jiří Dědeček V úterý 4. 2. 2014 přivítá do Střížovic písničkář, textař, spisovatel, překladatel básní Georgese Brassense a Jacquese Brela, předseda PEN klubu Jiří Dědeček.

Jak je dobrým zvykem, vstupné na koncert je dobrovolné. Písničkářské koncerty a besedy je možné uspořádat z dobrovolných příspěvků diváků, případných výdělků ze závodů předešlého roku a hlavě díky sponzorských příspěvků firem uvedených na plakátku. Díky za přízeň.

Po koncertě nebudeme nikoho vyhánět na cestu domů. Přibalte si sebou spacák a máte vyřešenou cestu domů – ráno můžete vyrazit rovnou do práce, školy...

Celý článek.
Celkem: 8