1. Střížovická FBInstagram

GreenWay Jizera rallye

Pozvánka na závěrečné klání MTB poháru Českého ráje.

Jste vítáni na posledním pohárovém závodě. I tentokrát se nebude se jen závodit! A když se náhodou závodit bude tak do zvýšené tepovky nebudeme nikoho nutit :-) To vše po trase GreenWay Jizera  (Podháj – Přepeře - Turnov – Frýdštejn).

Sraz na Podháji v 12:00 Startovné za 100,- na kejtu Berte to jako cyklo-výlet se třemi nepovinnými vloženými závody.  Každý závod se pojede na pořadí a na body. Celkového vítěze dostaneme sečtením bodů z následujících dílčích závodů.

1 RZ – tvrdej start na Podháji v 12:30 - 2 kola Kozlovem po 7,8 km. (mapa: http://mapy.cz/s/jWPn)

  • 1 kolo běh
  • 2. kolo MTB

2 RZ – Plavba (mapa: http://mapy.cz/s/jyEu ) - tam se člověk nestratí S proudem si plout 1 km - na mapě je max délka. Myslím že se u autobusu na jezu v Přepeřích dohodneme na krapet kratší variantě. (v počítači se mi to na mapě kreslilo dobře, tak jsem to natáhnul :-) Zkrátka, společně se přesuneme z Podháje na Jez. Kola necháme u stánku a půjdeme proti proudu hledat rozumný vstup a start 2 disciplíny. Cíl na jezu. Pak to budeme směrovat na Skalu. Podle toho jaká grupa se nás sejde tak si vybereme trasu. Můžeme se batolit po cyklostezce, nebo si užít výhledů z Klokočských skal a pak to švihnout na Kalich a spustit se na Skalu. Cestou někde spočineme na rozumný pivko. Třeba Vechtrovna, nebo Žlutá plovárna ...

3 RZ – MTB Malá Skála - Frydštejn - 5,7  km do vrchu (mapa:  http://mapy.cz/s/jyEX ) Teď se teprve uvidí, kdo to správně s tím pivkem a obědem vyvážil. Jasně, vím že to je trasa pro sapouchy. Prosím znalce terénu ať mi brnknout (774 399 988) a můžeme tam zařadit i sjezd na konci. Ale nechci aby se mi tam nějakej vyšťavenej biker totálně zrakvil... Tak proto to mám namotaný jen do vrchu... zatím :-) A to je konec závodění pánové a Petro :-)

Pak se sešineme do Střížovic, kde bude připravená 10-ti kilová kýta a soudek. Závěrečné posezení a vyhlášení vítězů celého letošního MTB seriálu Českého ráje. BAnner GreenWay

| Sportovní akce | Drbik