1. Střížovická FBInstagram

Střížovický upocenec

Články Střížovický upocenec

| Střížovický upocenec

Jak dopadl Upocenec 2017?

Jak vlastně mám hodnotit sobotní akci? Určitě se Vaše výkony nedají jednoduše zhodnotit pořadím, nebo časem. Díky že jste dorazili a užívali si tratě, výhledů z Ještědského hřebenu, bláta v očích i večerní koncert v podání Krásných nových strojů.

... ale i tak, časy dojezdů jsou tu :-)

Celý článek.
| Střížovický upocenec

Fotky ze závodu

Na Zoneramě jsou vyvěšené všechny fotky, které se mi podařilo sehnat. Prohlížejte stahujte. Kdybyste někdo chtěl fotku v původním rozlišení, tak mi napište.
| Střížovický upocenec

Výsledky Upocence

Zdar všem co přežili! Díky za Vaši účast. Velká omluva za průtahy s vyhlášením výsledků. Výsledky jsou zde. Pořadí Černých koňů je zjednodušené.

Link na fotogalerii ze závodu a koncertu vyvěsím zítra.

| Střížovický upocenec

Trofeje

Trofeje Kameninové medaile a korbele již opustily dílnu Silvie Kubínové. Překrásné trofeje nyní už jen čekají, komu z účastníků Upocence nejlépe padnou :-)  Vyhlášení vítězů se plánuje na 18:00.
| Střížovický upocenec

Střížovický upocenec: Výsledky

Střížovický upocenec: Výsledky Upocenec konečně dostál svému jméno. Doslova. Ale ani letošní tropická vedra, ani mrazivý liják minulého ročníku žádného závoďáka neodradili dojet si pro závodnické zážitky. Důkladná pozávodní meditace a za pomocí kapely Znouzectnost také proběhla úspěšně. Teď ještě zbývá, aby se zahojily odřeniny a potlučený obličej Standy a bude vše OK :-) Celý článek.
| Střížovický upocenec

Fotogalerie na Rajčeti

Po týdnu od závodního marastu a večerní ho koncertu ECHT!  jsou tu konečně fotky. Kochejte se ZDE. UPOCENEC 2014 je finálně za námi!

DÍKY kapele a Všem zúčastněným závoďákům, divákům, za účast za hlavně za tu atmošku co se podařila z té zimy a deště vykřesat!

| Střížovický upocenec

Hotovo! Hospoda hořela hodinu…

Máme to za sebou! Teď už jen lovit v paměti – co se to vlastně včera dělo. Závod byl jedna blátěná eufórie, agónie... A jak to viděla naše časomíra, naše digitální čipočtečky Áňa a Zuzí? Vše je zaznamenáno! Výsledky Střížovického upocence 2014 v PDF A jak tento závod zamíchal průběžným pořadím Rohozeckého MTB poháru? Celý článek.
| Střížovický upocenec

Trasa označena

Dneska se mi asi bude zdát o zběsilé sponkovačce a žlutém spreji. Bylo to psycho, ale trasa je označena. Můžete si ji projet na mapě už teď a na vostro v sobotu.

Norové nám zase trochu změnili předpověď počasí. Tentokrát k horšímu. Nu což. Bude co rozebírat večer ve stodole u ohně. Bude to maso. Asi to pojmu jako trénink na Turmana...

Celý článek.
Celkem: 13
|< << 1 2 >> >|