1. Střížovická

Střížovický jablečný mošt

Střížovický jablečný mošt 100% přírodní jablečný mošt, který je pouze pasterován a bez jakýchkoli přidaných cukrů či chemických konzervantů.
Více informací
FB
| Sportovní akce

XC za námi...

XC-čko na Skále se letos povedlo. Změna trati byla určitě k lepšímu. Každý mohl posoudit sám...  :-)

Pořadatelům se mi podařilo uloupit výsledky. Zpracoval jsem jen kategorii Elite. Ta se totiž započítává do pohárového klání.

Celý článek.
| Sportovní akce

Foto galerie - Kinder cup

Otcové a maminy... tu jsou fotky vašich ratolestí. Pokud se vám nějaká fotka líbí tak, že ji chcete v plném rozlišení (5760/3840 pixel ), tak se stavte u Lašíka na Střížích, nebo mě v Příšovicích. Jedna fotka má cca 9-12MB.
| 3 hours night MTB

Výsledky nočního závodu

I výsledky tu máte. Omluva za menší zmatky na presentaci - na tu záplavu dětí jsme nebyli připraveni... No vlastně, na děti se nedá připravit :-) Ty překvapí vždycky.
Nakonec se odstartovalo a závod už byl pohodovej. Na každým už bylo rozhodnutí jaký zvolí poměr projetých kol k pivkům při průjezdu stodolou. Celý článek.
| Sportovní akce

KINDER CUP !!! 22.4.2016 od 17:00

KINDER CUP !!! 22.4.2016 od 17:00 Děti ... těšte se !!!

Ceny budou ... my nebudem !!! :-))

| SHD: Střížovické Hudební Dostaveníčko

SHD aneb Střížovické Hudební Dostaveníčko 28.8.2015 od 20:30

SHD aneb Střížovické Hudební Dostaveníčko 28.8.2015 od 20:30 Srdečně vás zveme na ukončení léta ve Střížovicích aneb druhá šance SOMR DŽEM !!!

28.8.2015 od 20:30 se na vás budeme těšit spolu se čtyřmi kapelami. Užijeme si prvotřídní zábavy a ještě to dobře zapijeme !!! Svijany potečou proudem a specialitám kuchyně a grilu neodoláte !

Přijďte pobejt !

| Sportovní akce

MTB pohár ČR - zúčtování

Takže bikeři, je to tady. Celkové výsledky poháru ke stažení.

S výsledkama GreenWay Jizera rallye to bude ale horší. Zůstaly někde zašantročený na Střížovicích. Takže můžete vidět jen celkové výsledky rallye v pohárové výsledovce.

Celkem: 49
|< << 1 2 3 4 5 >> >|