1. Střížovická

Střížovický jablečný mošt

Střížovický jablečný mošt 100% přírodní jablečný mošt, který je pouze pasterován a bez jakýchkoli přidaných cukrů či chemických konzervantů.
Více informací
FB
| 3 hours night MTB

3hours Night MTB + SHD

3hours Night MTB + SHD Další vymlsaná akce se na Střížovicích rozjede 25. dubna v 20:00!

Souběžně odstartuje tříhodinový MTB závod a 1. jarní Střížovické hudební dostaveníčko!

Rozhodni se do čeho půjdeš. Buď za 100 Kč Bajk&SHD, nebo za 99 Kč SHD!

Celý článek.
| Koncerty

Milan Dvořák a Věra Slunéčková

Milan Dvořák a Věra Slunéčková

Sérii "jarních" komorních koncertů na Střížovickém statku uzavře překladatel, tlumočník, zpěvák a v neposlední řadě popularizátor ruských disidentů Milan Dvořák. Všichni známe Vysockého píseň „Dialog u televize" v podání Jarka Nohavici... Český text je dílem právě Milana Dvořáka.

Pan Dvořák spolu s Věrkou Slunéčkovou na Střížovicích představí dílo neprávem opomíjeníého a pečlivě zakazovaného, ruského, židovského básníka a písničkáře Alexandra Galiče.

Celý článek.
| Koncerty

Panoptikum – Ivo & Žofie & Marcel

Panoptikum – Ivo & Žofie & Marcel Společný projekt tří solitérů české písničkářské scény se představí na Střížovicích v pátek 28. Února. Deska Panoptikum vyšla v roce 2005 a je skvělým spojením různorodosti jeji aktérů. Osobitý styl každého z nich zapadá v této desce do vyladěné mozaiky. Celý článek.
| Koncerty

Jiří Dědeček

Jiří Dědeček V úterý 4. 2. 2014 přivítá do Střížovic písničkář, textař, spisovatel, překladatel básní Georgese Brassense a Jacquese Brela, předseda PEN klubu Jiří Dědeček.

Jak je dobrým zvykem, vstupné na koncert je dobrovolné. Písničkářské koncerty a besedy je možné uspořádat z dobrovolných příspěvků diváků, případných výdělků ze závodů předešlého roku a hlavě díky sponzorských příspěvků firem uvedených na plakátku. Díky za přízeň.

Po koncertě nebudeme nikoho vyhánět na cestu domů. Přibalte si sebou spacák a máte vyřešenou cestu domů – ráno můžete vyrazit rovnou do práce, školy...

Celý článek.
| Sportovní akce

Turman 2013

Holobrádci!

Po chvílích váhání je termín letošního hovězího závodu stanoven na sobotu 16. listopadu. Tím je umožněna účast Vojtěcha Buriho nejen jako spozora ale jako jednoho se šampióna šampóna!!!

Startovní výstřel ucítíte na svých pozadích ve 14:00.

| Střížovický upocenec

Střížovický upocenec 2013 - propozice

Propozice 1. ročníku MTB závodu Střížovický opocenec.
sobota 25.5.2013

Společenský závod na horských kolech pod nejbližší kopec. Trasa povede lesními a polními cestami bude sporadicky značená. Vyhodnocení nejvíce nejrychlejšího a udýchaného cyklisty se bude konat těsně před klekáním. Poté zahraje kapela národně proslulá.

Celý článek.
Celkem: 51
|< << 1 2 3 4 5 6 >> >|