1. Střížovická

Střížovický jablečný mošt

Střížovický jablečný mošt 100% přírodní jablečný mošt, který je pouze pasterován a bez jakýchkoli přidaných cukrů či chemických konzervantů.
Více informací
FB
| Sportovní akce

GreenWay Jizera rallye

Pozvánka na závěrečné klání MTB poháru Českého ráje.

Jste vítáni na posledním pohárovém závodě. I tentokrát se nebude se jen závodit! A když se náhodou závodit bude tak do zvýšené tepovky nebudeme nikoho nutit :-) To vše po trase GreenWay Jizera  (Podháj – Přepeře - Turnov – Frýdštejn).

Celý článek.
| Střížovický upocenec

Střížovický upocenec: Výsledky

Střížovický upocenec: Výsledky Upocenec konečně dostál svému jméno. Doslova. Ale ani letošní tropická vedra, ani mrazivý liják minulého ročníku žádného závoďáka neodradili dojet si pro závodnické zážitky. Důkladná pozávodní meditace a za pomocí kapely Znouzectnost také proběhla úspěšně. Teď ještě zbývá, aby se zahojily odřeniny a potlučený obličej Standy a bude vše OK :-) Celý článek.
| Sportovní akce

Pojizerský komas zamýchal pořadím

Pojizerský komas zamýchal pořadím 26 - jednotlivců v MTBO závodě získalo body do poháru. Což zamíchalo pohárovým pořadím opravdu zásadně. Z těchto 26 se jen 8 bikerů již zapsalo nějakém předcházejícím pohárovém závodě. Jinými slovy: 8 účastníku Poháru ČR si zajelo sobotní rogaining. Účast i konkurence byla veliká.  Vyjeté pohárové body jsou opravdu zasloužené. Za 6 hodin závodu se najelo přes 100 km po celém Českém ráji. Celý článek.
| Sportovní akce

Pojizerký kompas

Pojizerký kompas

V sobotu 23. Května se startuje další pohárový závod. Nenechte se odradit tím že je to MTBO  (rogaining).

Bodování do poháru bude pro tento závod bez rozdílů kategorií. Což hned dělá MTBO zajímavějším, než se některým mohlo zdát. Jediná podmínka je, že závodu se musíte zúčastnit jako jednotlivci a je celkem jedno jestli jako muž, nebo žena. Body se pak spočítají z celkového počtu týmů a jednotlivců.

Vloni startovalo cca 40 dvojic a jednotlivců.

Propozice jsou na webu: http://www.pojizerskykompas.g6.cz/propozice

Startovné do 20. Května za 200,- …což je lidský a zbude Vám ještě na podvodní mecheche v Čertoryjích!

| 1. jarní XC

Výsledky 1.jarní XC

Výsledky 1.jarní XC 1 . prověření sil na Střížovickém XC okruhu máme úspěšně za sebou. Závodu se zúčastnilo 27 bikerů. Bikerka ani jedna! Počasí labůžo. Nejrychlejší kolo zajeli společně Ivo Machek (Severní Větry - SK Blíževedly) a Hynďa (Haven Amulet) v čase 9:47 min. To dělá cca 20 km/hod na kolo. Což je luxusní výkon na téměř bikrossové trati :-) Celý článek.
| Koncerty

SHD jaro

SHD jaro Už se nám to opět blíží a my už jsme v přípravách a těšíme se  na další velkou párty :-))

Zapište do kalendáře !  PÁTEK 24.4.2015

Celý článek.
Celkem: 49
|< << 1 2 3 4 5 >> >|